Geri Dönüşüm Otomatı

Katılım
26 Eki 2021
Mesajlar
2
Tepki puanı
0
Puanları
1

geridonusum-otomati.jpg

Geri Dönüşüm Otomatı

Geri Dönüşüm Otomatı yada diğer Adıyla Ters Satış Otomatı

Geri Dönüşüm Otomatı ( Ters Satış Otomatı) olarak adlandırılan otomatlar ile ilgili ilk patent başvurusu 1920 yılında Amerika’da yapılmış iken bu alandaki ilk otomat ise 1950′lerin sonunda İsveç’te üretildi.

Halihazırda büyük çoğunluğu ABD ve Avrupa’da olmak üzere bir çok ülkede 100.000′den fazla geri dönüşüm otomatı bulunmaktadır.
Çin ve Birleşik Arap Emirlikleri ise ilk defa 2015 yılnda bu makinelerin kurulumları gerçekleştirilmiştir.

Bu makinelerin çok büyük çoğunluğu pil ve şişe geri dönüşümü için işlev görürken, son yıllarda LED Ampüller , Kağıt, Cam, Metal ile eski cep telefonları karşılığında da ödeme yapan modeller de faaliyete sokulmuş durumdadır.

Ülke ve şehir yönetimleri ise geri dönüşümü teşvik ettiği ve bu ürünlerin toplanmasında açığa çıkan karbondioksit salınımlarından da tasarruf sağladığı için özellikle alışveriş merkezleri ve büyük mağazaların bulunduğu yerlerde bu makinelerin kurulumlarını artırmaya çalışıyorlar.

Geri Dönüşüm Otomatı çalışma sistemleri ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir. Kimi Ülkelerde cihaza Atılan Geri Dönüşüm Materyalleri Karşılığında Çeşitli Firmalara ait Hediye Çekleri verilirken, Diğer ülkelerde Para Verilmektedir.

Artık Satış Otomatlarına Para Vermeyeceksiniz, Aksine Para Kazanacaksınız

Geri Dönüşüm Otomatları ile Yeni Bir iş Sektörüne girmeye Ne Dersiniz ?

Geri Dönüşüm Otomatları ile ilgili bir çok Model ve Özellikte Cihaz Mevcuttur.

Size En uygun Geri Dönüşüm Otomatını Birlikte Belirleyelim

Geri Dönüşüm Otomatları Modelleri;​

İsterseniz Yukarıda Belirtilen Gibi Tek Bir ürüne Yönelik Geri Dönüşüm Otomatı Alabileceğiniz gibi, Hepsinin Bir arada olduğu Kompleks Modeller yada size uygun modelleri de Tercih Edebilirsiniz.

Geri Dönüşüm Otomatlarımız

Pet şişe, cam şişe, metal kutu bölümünden atılan atıklar karşılığında ünitenin belirli kısımlarda bulunan hazneler den mama, hediye puan ve eğitim araç gereçleri vermektedir.

Geri Dönüşüm Otomatları Model ve Fiyatları için İletişime Geçiniz…

www.geridonusumotomati.com

 
Üst